Język francuski

mapa Francji, język francuski, kurs języka francuskiego

Język francuski to język dyplomacji, artystów, podróżników…

W Focus SJO dostosowujemy dydaktykę i dynamikę nauki do osobistych umiejętności każdego słuchacza.

Stymulujemy do odkrywania tajników i zagadek Francji, Francuzów, języka francuskiego.

Nasi profesjonalni lektorzy przygotowują zarówno do matury podstawowej i rozszerzonej, jak i egzaminów DELF i DALF.

Nasi słuchacze są posiadaczami międzynarodowych certyfikatów uznawanych na całym świecie, ustanowionych przez Ministère de l’Éducation nationale, de la Jeunesse et de la Vie associative – francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Poziomy egzaminów odpowiadają poziomom biegłości języka według Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego.

DELF (Diplôme d’Études en Langue Française):

• DELF A1
  • DELF A2
  • DELF B1
  • DELF B2

DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française):

• DALF C1
  • DALF C2

Przygotowujemy także do egzaminu DELF w wersji DELF junior (tematyka egzaminu jest dostosowana do poziomu uczniów szkół podstawowych) oraz DELF scolaire (tematyka egzaminu jest dostosowana do poziomu uczniów gimnazjów i liceów).