język angielski, mapa Wielkiej Brytanii, kurs języka angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego są przeznaczne dla uczniów o różnych pozimach nauczania począwszy od dzieci wczesnoszkolnych aż po uczniów o zaawansowanej znajomości języka, a także dla grup zróżnicowanych wiekowo.

Program zajęć jest układany w zależności od indywidualnych potrzeb słuchacza w wypadku zajęć indywidualnych, bądź dostosowywany do potrzeb grupy. Zajęcia mogą różnić się formie w zależności od celu nauczania.

Prowadzone są kursy doskonalące sprawności General English, konwersacje z elementami doskonalącymi umiejtności z zakresu pozostałych sprawności językowych (reading, writing, listening), jak również kursy dopasowane do potrzeb, np. słownictwo biznesowe, medyczne, prawnicze.

Prowadzimy również kursy przygotowujące do konkursów kuratoryjnych i olimpiad, jak również do następujących egzaminów:

EGZAMINY General English:

• Dla najmłodszych – Cambridge English Young Learners English Tests YLE:  – Starters – Movers -Flyers
  • Dla staszych dzieci / młodzieży: EgzaminyCambridge English: PET, KET, egzamin ósmoklasisty
  • Dla młodzieży / dorosłych – Cambridge English First (FCE), CAMBRIDGE ADVANCED ENGLISH (CAE), CAMBRIDGE PROFICENCY ENGLISH (CPE)

Egzaminy otwierające drzwi do studiowania na zagranicznych uczelniach:

Egzaminy z angielskiego biznesowego: