Dzieci 4-8 klasa SP

grupa dla klas 4-8, uśmiechnięte dzieci pokazujące kciuki

JUNIORS (grupy 4-8 osób)

Program zajęć zgodny  z obowiązującą podstawą programową. Nauka jest przyjemna, nadal nie jest pozbawiona elementów zabawy (piosenki, gry, ciekawe historyjki) na tym etapie następuje w miarę równomierny rozwój wszystkich 4 sprawności językowych (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie). Stopniowo wprowadzane są zagadnienia gramatyczne oraz coraz szersze słownictwo. Kursy oparte są na materiałach napisanych językiem używanym na co dzień przez uczniów, ciekawe teksty i zdjęcia przybliżają słuchaczom kulturę krajów nauczanego języka.

Tematyka zajęć odwołuje się coraz częściej do wiedzy ogólnej ucznia, która jest wykorzystywana również do wykonania określonych zadań – projektów wzbudzających w uczniach coraz większą pewność siebie w wykorzystywaniu języka obcego do komunikacji w codziennych sytuacjach życiowych.